LV 100

Balva.

Svētku galds simbolizē kopīgos mirkļus ar ģimeni, draugiem un radiem. Ik gadu Latvijas svētkos sanākam, lai kopīgi atskatītos uz paveiktajiem darbiem, piedzīvoto un notikušo.

Lai veicinātu biežāku kopā sanākšanu, starp visiem, kas būs pievienojuši savu dižo darbu, mēs izlozēsim vienu, kas balvā saņems unikālu oškoka galdu Latvijas kontūras formā un produktus gardai maltītei, lai padarītu nākošos svētkus patiesi īpašus.


Populārākie dižie darbi.

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem! Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

pievienoja Dace Kalniņa
Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju." Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

pievienoja Sarmite Lāce
Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā

Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt Baltijas jūras piekrasti Latvijā

pievienoja Viktorija Urtāne