LV 100
Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem! Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

pievienoja Dace Kalniņa
Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju." Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

pievienoja Sarmite Lāce
Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā

Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt Baltijas jūras piekrasti Latvijā

pievienoja Viktorija Urtāne
Es vēlos teikt Paldies Rihardam un Viktorijai Kostigoviem. Viņi māca saviem bērniem mīlestību pret savu Latviju,domāt labas domas,dot citiem un darīt labus darbus. Es vēlos teikt Paldies Rihardam un Viktorijai Kostigoviem. Viņi māca saviem bērniem mīlestību pret savu Latviju,domāt labas domas,dot citiem un darīt labus darbus.

Es vēlos teikt Paldies Rihardam un Viktorijai Kostigoviem. Viņi māca saviem bērniem mīlestību pret savu Latviju,domāt labas domas,dot citiem un darīt labus darbus.

pievienoja Ina Heisele

Es esmu lepna pa savu ģimeni, jo kopā esam vienots spēks, kur darbs un enerģija iet roku rokā ar izsapņoto viensētas mājas attīstību un veidošanu.. Tā ir Laime mūsu mīlestības nākotnei.

pievienoja Dace Dundure
Kopā ar saviem pirmsskolas audzēkņiem un viņu vecākiem esam uzsākuši popularizēt aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu!Kopā siltajos vakaros organizējam velobraucienus! Kopā ar saviem pirmsskolas audzēkņiem un viņu vecākiem esam uzsākuši popularizēt aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu!Kopā siltajos vakaros organizējam velobraucienus!

Kopā ar saviem pirmsskolas audzēkņiem un viņu vecākiem esam uzsākuši popularizēt aktīvu un videi draudzīgu dzīvesveidu!Kopā siltajos vakaros organizējam velobraucienus!

pievienoja Agija Admidina

Esmu ziedojis 8 reizes asinis ,man reta grupa 4 AB pozitīvais rēzuss. Esmu devusi mājās vairākiem ielu kaķiem.

pievienoja Gunita gekiša

Es audzinu un izglītoju Latvijas nākotni - bērnus , cenšos mācīt latviskās tradīcijas. Esam vākuši zīles Zoodārzam, gatavojuši rotaļlietas patversmes sunīšiem, rakstījuši apsveikumus Eņģeļa pastā.

pievienoja Rita Madi

Devos uz dzīvnieku patversmi un atbalstīju ziedojot aprūpei un ārstēšanai.Mazie,mīļie pūkainīši to prot novērtēt.Sirds siltumu nevar nopirkt,bet tas patversmes dzīvniekiem ir visvairāk nepieciešams.

pievienoja Dace Backane

Esmu ziedojis grūtībās nonākušajiem cilvēkiem,ziedoju smagi slimu bērnu ārstēšanai,veikalos atstāju naudiņu projektam „Paēdušai Latvijai” un palīdzu arī patversmju dzīvniekiem.

pievienoja Ivars Purmalis

Esmu palīdzējusi jau 15 gadus kādai vientuļai, jaukai kundzītei...gan materiāli,gan iepriecinot viņu,aizvedot uz kādiem pasākumiem un svētkiem!

pievienoja Margita Lagzdina
Jau 11. gadus strādāju un īstenoju projektus biedrībā "Mūsu ligzda". Šogad izdevies pabeigt pirms 6. gadiem dzimušu ieceri - atjaunot stādījumu par godu Pirmajam Mazpulkam Latvijā. Jau 11. gadus strādāju un īstenoju projektus biedrībā "Mūsu ligzda". Šogad izdevies pabeigt pirms 6. gadiem dzimušu ieceri - atjaunot stādījumu par godu Pirmajam Mazpulkam Latvijā.

Jau 11. gadus strādāju un īstenoju projektus biedrībā "Mūsu ligzda". Šogad izdevies pabeigt pirms 6. gadiem dzimušu ieceri - atjaunot stādījumu par godu Pirmajam Mazpulkam Latvijā.

pievienoja Raina Boguža
Ielādēt vairāk