LV 100

Devos uz dzīvnieku patversmi un atbalstīju ziedojot aprūpei un ārstēšanai.Mazie,mīļie pūkainīši to prot novērtēt.Sirds siltumu nevar nopirkt,bet tas patversmes dzīvniekiem ir visvairāk nepieciešams.

pievienoja Dace Backane

Esmu ziedojis grūtībās nonākušajiem cilvēkiem,ziedoju smagi slimu bērnu ārstēšanai,veikalos atstāju naudiņu projektam „Paēdušai Latvijai” un palīdzu arī patversmju dzīvniekiem.

pievienoja Ivars Purmalis

Esmu ziedojis grūtībās nonākušajiem cilvēkiem,smagi slimu bērnu ārstēšanai,veikalos atstāju naudiņu projektam „Paēdušai Latvijai” un palīdzu arī patversmju dzīvniekiem.

pievienoja Inta Backāne

Piedalījos pasākumā,kas palīdzēja vientuļiem cilvēkiem.Esmu priecīga,ka daudziem varēju izdarīt labu,varēju atvieglot dzīves ciešanas,remdēt kāda sāpes.Piegādāju pārtiku,gatavoju,uzkopu,mazgāju veļu.

pievienoja Inta Backāne

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja pabarot vientuļus un vecus cilvēkus, kā arī biju bērni namā kā brīvprātīgā. Lūdzu iesaistīties ikvienu šādos darbos.

pievienoja Mona Rums

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja tikt bērniem,jauniešiem no maznodrošinātām ğimenēm un Aizvīķu pansionāta ļaudīm pie matu griezumiem bez maksas.To daru jau četrus gadus.Foto ir labiedarbi.lv .

pievienoja Marika Šeflere

Rūpējies par 37senjoru labklājību!!

pievienoja Olita Kvedara

Esmu palīdzējusi jau 15 gadus kādai vientuļai, jaukai kundzītei...gan materiāli,gan iepriecinot viņu,aizvedot uz kādiem pasākumiem un svētkiem!

pievienoja Margita Lagzdina

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēju atrast ceļu omitei līdz mājam pavadīju,apmaldiejas.

pievienoja Zoja Tasmane

Mācām bērniem saglabāt Latvijas kultūru, svinēt svētkus Latviski.

pievienoja Vēsma Silkalne

Audzināju un mācīju bērnus no sociāli nelabvēlīgām ģimenēm.

pievienoja Agita Elere
Tikko piedzima mans ceturtais dēls- mans labais darbs Latvijas labā. :) Lepojos ar savu ģimeni un savu saimniecību Zemgalē. Tikko piedzima mans ceturtais dēls- mans labais darbs Latvijas labā. :) Lepojos ar savu ģimeni un savu saimniecību Zemgalē.

Tikko piedzima mans ceturtais dēls- mans labais darbs Latvijas labā. :) Lepojos ar savu ģimeni un savu saimniecību Zemgalē.

pievienoja Aleksandra Žaggere
Ielādēt vairāk