LV 100

Mūsu varoņi.

Mūsu varoņi ir mūsu draugi. Rūta Dimanta (Ziedot.lv), Raimonds Elbakjans (Ghetto Games), hokejists Uvis Jānis Balinskis, vieglatlēti Līna Mūze, Elvijs Misāns un Luīze Velmere. Iepazīsties ar mūsu varoņu dižajiem darbiem un skaties intervijas ar cilvēkiem, kas palīdz mūsu valsti veidot labāku.


Populārākie dižie darbi.

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem! Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

pievienoja Dace Kalniņa
Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju." Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

pievienoja Sarmite Lāce
Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā

Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt Baltijas jūras piekrasti Latvijā

pievienoja Viktorija Urtāne