LV 100

Noteikumi.

1. Projektu “Diži darbi” organizē SIA “MAXIMA Latvija”. Projekts norisinās interneta vietnē www.dizidarbi.lv no 2018. gada 31. oktobra līdz 30. novembrim.

2. Izlozē iekļauti darbi, kas iesūtīti līdz 2018. gada 29. novembra plkst. 23.59. Izlozes rezultāti tiks paziņoti 30. novembrī MAXIMA Facebook.com un Draugiem.lv lapās.

3. Lai piedalītos “MAXIMA Latvija” projekta “Diži darbi” izlozē, dalībniekam nepieciešams:
- Autorizēties vietnē www.dizidarbi.lv ar savu Facebook.com vai Draugiem.lv profilu;
- Pievienot savu dižo darbu, kas paveikts Latvijas labā;
- Pievienot savam darbam attēlu (vēlams, bet nav obligāta prasība);
- Dalīties ar savu darbu publiski vietnēs Facebook.com vai Draugiem.lv.

4. Konkursa balvu fonds:
- Unikāls koka galds, kas veidots Latvijas kontūras formā (2000 cm x 1180 cm) un produktu grozs 50 EUR vērtībā – galvenā balva;
- Produkti grozi no “MAXIMA Latvija” 5 projekta dalībniekiem.

5. Uzvarētāju noteikšana:
- Konkursa galveno balvu saņems 1 uzvarētājs, kas tiks noteikts pēc nejaušības principa, veicot izlozi starp visiem dalībniekiem, kas izpildījuši konkursa nosacījumus;
- “MAXIMA Latvija” ir tiesīga piešķirt veicināšanas balvas iedvesmojošākajiem un populārākajiem dižajiem darbiem.

6. Izlozei kvalificējas gan lieli, gan mazi darbi, gan arī pavisam nesen vai pat pirms vairākiem gadiem paveikti darbi.

7. Katrs dalībnieks var ievietot neierobežotu skaitu paveikto darbu.

8. No izlozes automātiski tiks diskvalificēti dalībnieki, kuru iesniegtais saturs nav pieņemams “MAXIMA Latvija”, to saturs ir rasistisks, diskriminējošs, erotisks, naidu kurinošs. Konkursā netiek pieņemti arī ieraksti, kas nevar tikt kvalificēti kā “darbi”.

9. Dalībnieks, pievienojot savam dižajam darbam fotogrāfiju, apliecina, ka pievienotā fotogrāfija ir to autordarbs / īpašums vai arī ir saņemta atļauja no foto autora attēla izmantošanai dalībai konkursā. Tāpat dalībnieks apliecina, ka fotogrāfijā redzamās personas ir informētas un devušas savu piekrišanu fotogrāfijas publiskošanai.

10. Dalībnieks, pievienojot savu darbu, piekrīt sava vārda un uzvārda publicēšanai kopā ar iesūtīto darbu.

11. “MAXIMA Latvija” patur tiesības vienpusēji pārtraukt konkursa norisi vai mainīt konkursa noteikumus un norises periodu, paziņojot par izmaiņām vietnē www.dizidarbi.lv.

12. “MAXIMA Latvija” nav un nebūs atbildīga par jebkādiem dalībnieku materiālajiem zaudējumiem, kas saistīti ar piedalīšanos konkursā, konkursa pārtraukšanu, apturēšanu vai noteikumu izmaiņām.

13. Ar konkursa uzvarētāju “MAXIMA Latvija” sazināsies sociālo mediju vietnē, kurā uzvarētājs autorizējies konkursam, nedēļas laikā pēc konkursa noslēguma. Par balvas saņemšanu uzvarētājam jāvienojas 30 dienu laikā. Saņemot balvu, obligāti jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments.

14. Ja “MAXIMA Latvija” neizdodas sazināties ar uzvarētāju 13. punktā norādītajā laika posmā, dalībnieks zaudē uzvarētāja statusu un balva paliek MAXIMA Latvija rīcībā bez jebkādas kompensācijas dalībniekam.

15. Balvas pret naudu vai citām precēm netiek mainītas.

16. Balvas saņēmējs ir tiesīgs iegūto balvu dāvināt trešajām personām. Vismaz 2 gadus pēc balvas saņemšanas uzvarētājs nav tiesīgs pārdot balvu trešajām personām.

17. Dalībniekiem ir tiesības savu iesniegto darbu atsaukt, sūtot pieprasījumu uz e-pastu ieva.zake@maxima.lv.


Populārākie dižie darbi.

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem! Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

Piedalījos pasākumā, kas palīdzēja Ošupes pagasta jauniešiem tikt pie jauniešu centra. Tas ir varoņdarbs gada laikā paveikt ko tādu. Lepojos ar jums visiem!

pievienoja Dace Kalniņa
Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju." Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

Esmu iemācījusi Sveķu internātpamatskolas bērniem no mazumiņa veidot lielas lietas, ja darbojamies visi kopā- 100 spilventiņi Latvijai, projekts- " Mēs nākam , jo mākam sveikt Latviju."

pievienoja Sarmite Lāce
Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt  Baltijas jūras piekrasti Latvijā

Piedalījos ar mazo meitiņu un kolēğēm Tīrrades pasākumā, kurā palīdzējām sakopt Baltijas jūras piekrasti Latvijā

pievienoja Viktorija Urtāne